Biljartvereniging de Zevende Hemel

Gerrit Verweijmeren Trofee 2018

1ste ronde 2de ronde 3de ronde FINALE

Schema 1ste Ronde:

Poule 1 Vrij. 14 - 09; 20.00 uur

Pnt.

Poule 2 Zat 15 - 09; 14.00 uur

Pnt.

Jac Machielsen

10

 

Rim Kloosterman

11

Wim van Biesen

20

 

Stefan vd Diepstraten

18

Frans Damen

10

 

Rudolf Jansen

10

Sandra Hardonk

10

 

Piet Hendrickx

10

Poule 3 Zat. 15 - 09; 20.00 uur

Pnt.

Poule 4 Vrij. 21 - 09; 20.00 uur

Pnt.

Frans van Mook

10

 

Marthin Nanuru

10

Koos van Vugt

18

 

Arno Noot

10

Jurgen Hendrickx

11

 

Hans Hol

11

William van Dongen

10

 

Frank Horemans

10

Poule 5 Zat. 22 - 09; 14.00 uur

Pnt.

Poule 6 Zat 22 - 09; 20.00 uur

Pnt.

Frans Machielsen

18

 

Cor van Oosterhout

10

Sjef Machielsen

10

 

Peter Donckers

15

Jack Jacobs

10

 

Ronald Thijssen

15

Twan van Oosterhout

10

 

Cees Gebuis

12

Poule 7 Zon. 23 - 09; 14.30 uur

Pnt.

Poule 8 Vrij. 28 - 09; 20.00 uur

Pnt.

Kees Bink

17

 

Johan vd Riet

10

Ad Verweijmeren

15

 

Christ vd Diepstraten

12

Sander Jacobs

11

 

Puk van Twist

11

Dré Rutten

11

 

Christ Machielsen

10

Poule 9  Zon. 30 - 09; 14.30 uur

Pnt.

Poule 10  Vrij. 05 - 10; 20.00 uur

Pnt.

Joost Smeets

10

 

Wouter van Hooydonk

10

Leen Rijnenberg

12

 

Ben Kruizinga

11

Theo Lodewikus

10

 

Jan de Craen

10

Peter Joris

10

 

Jan Hermans

10

         

Poule11  Zon. 07 - 10; 14.30 uur

   

 

 

Jan Terlouw

10

 

 

 

Johan Buijnsters

12

 

 

 

Frans Dekker

10

 

 

 

Wim Loesberg

10

 

 

 

NAAR BOVEN


Schema 2de Ronde:

Poule 12   Zat 13 - 10; 14.00 uur

Pnt.

Poule 13  Zat 13 - 10; 20.00 uur

Pnt.

Wim van Biesen

20

 

William van Dongen

10

Piet Hendrickx

10

 

Ronald Thijssen

15

Ad Verweijmeren

15

 

Johan vd Riet

10

Christ Machielsen

10

 

Frans Machielsen

18

 

 

 

 

 

Poule 14  Zon. 14 - 10; 14.30 uur

Pnt.

 

Poule 15 Vrij. 19 - 10; 20.00 uur

Pnt.

Frans van Mook

10

 

Hans Hol

11

Frank Horemans

10

 

Stefan vd Diepstraten

18

Sjef Machielsen

10

 

Wouter van Hooydonk

10

Ben Kruizinga

11

 

Leen Rijnenberg

12

 

 

 

 

 

Poule 16  Zat 20 - 10; 14.00 uur

Pnt.

Poule 17  Zat 20 - 10; 20.00 uur

Pnt.

Twan van Oosterhout

10

 

Peter Donckers

15

Frans Damen

10

 

Kees Bink

17

Johan Buijnsters

12

 

Jan Terlouw

10

Sander Jacobs

11

 

Peter Joris

10

NAAR BOVEN


 Schema 3de Ronde:

Poule 18 Zat. 27 - 10; 14.00 uur

Pnt.

Poule 19 Zat. 27 - 10; 20.00 uur

Pnt.

Piet Hendrickx

10

 

Ben Kruizinga

11

Peter Donckers

15

 

Wouter van Hooydonk

10

Frans Damen

10

 

Kees Bink

17

Frans van Mook

10

 

Johan vd Riet

10

         

Poule 20 Zon. 28 - 10; 14.30 uur

Pnt.

 

   

Stefan vd Diepstraten

18

 

 

 

Ad Verweijmeren

15

 

 

 

Frans Machielsen

18

 

 

 

Sander Jacobs

11

 

 

 

 FINALE:

Zaterdag 03 - 11; 20.00 uur

Frans Damen

Ben Kruizinga

Frans Machielsen

Johan vd Riet

NAAR BOVEN