Biljartvereniging de Zevende Hemel

Gerrit Verweijmeren Trofee 2019

1ste ronde 2de ronde 3de ronde FINALE

Schema 1ste Ronde:

Poule 1 Vrij. 20 - 09; 20.00 uur

Pnt.

Poule 2 Zat 21- 09; 14.00 uur

Pnt.

Jurgen Hendrickx

11

 

Piet Hendrickx

11

Wim van Biesen

20

 

Johan Buijnsters

15

Christ vd Diepstraten

14

 

Cees Gebuis

14

Ron Schreuder

10

 

Theo Lodewikus

10

Poule 3 Zon. 22 - 09; 14.30 uur

Pnt.

Poule 4 Vrij. 27 - 09; 20.00 uur

Pnt.

Peter van Koulil

11

 

Wouter van Hooydonk

11

Koos van Vugt

19

 

Frans Machielsen

20

Sander Jacobs

13

 

Frans Damen

11

Wim Loesberg

10

 

Arno Noot

10

Poule 5 Zat. 28 - 09; 14.00 uur

Pnt.

Poule 6 Zat 28 - 09; 20.00 uur

Pnt.

Cor van Oosterhout

11

 

William van Dongen

11

Ronald Thijssen

17

 

Jeroen Joosen

16

Rim Kloosterman

13

 

Johan vd Riet

13

Jac Machielsen

10

 

Christ Machielsen

10

Poule 7 Zon. 29 - 09; 14.30 uur

Pnt.

Poule 8 Vrij. 04 - 10; 20.00 uur

Pnt.

Twan van Oosterhout

11

 

Wim Renne

10

Kees Bink

19

 

Ad Verweijmeren

16

Hans Hol

12

 

Rudolf Jansen

10

Anton Machielsen

10

 

Leen Rijnenberg

10

Poule 9  Zat 05 - 10; 14.00 uur

Pnt.

Poule 10  Zat 05 - 10; 20.00 uur

Pnt.

Frans Dekker

10

 

Jos Jansen

10

Patrick Schrijver

19

 

Rob Jongejans

16

Jan Diepstraten

11

 

Eddy Veeke

13

Jan Terlouw

10

 

Joost Smeets

10

         

Poule11  Zon. 06 - 10; 14.30 uur

Pnt.

 

Poule 12   Vrij. 11 - 10; 20.00 uur

Pnt.

Sjef Machielsen

13

 

Peter Joris

10

Ad Segeren

16

 

Stefan vd Diepstraten

19

Puk van Twist

12

 

Theo Verhoeven

12

John Verwijmeren

10

 

Frans Renne

10

NAAR BOVEN

 

Schema 2de Ronde:

Poule 13  Zat 12 - 10; 14.00 uur

Pnt.

Poule 14  Zat 12 - 10; 20.00 uur

Pnt.

Jan Terlouw

10

 

Cees Gebuis

14

Sander Jacobs

13

 

Joost Smeets

10

Patrick Schrijver

19

 

Leen Rijnenberg

10

Rudolf Jansen

10

 

Hans Hol

12

 

 

 

 

 

Poule 15 Zon. 13 - 10; 14.30 uur

Pnt.

 

Poule 16  Vrij. 18 - 10; 20.00 uur

Pnt.

Peter van Koulil

11

 

Wouter van Hooydonk

11

Arno Noot

10

 

Johan Buijnsters

15

Wim van Biesen

20

 

Rob Jongejans

16

Jurgen Hendrickx

11

 

Twan van Oosterhout

11

 

 

 

 

 

Poule 17  Zon. 20 - 10; 14.30 uur

Pnt.

Poule 18 Vrij. 25 - 10; 20.00 uur

Pnt.

Jac Machielsen

10

 

Christ Machielsen

10

Jeroen Joosen

16

 

Sjef Machielsen

13

Puk van Twist

12

 

Frans Renne

12

Peter Joris

10

 

Ronald Thijssen

17

NAAR BOVEN

 

 Schema 3de Ronde:

Poule 19 Zon. 27 - 10; 14.30 uur

Pnt.

Poule 20 Vrij. 01- 11; 20.00 uur

Pnt.

Jan Terlouw

10

 

Joost Smeets

10

Puk van Twist

12

 

Ronald Thijssen

17

Rob Jongejans

16

 

Jac Machielsen

10

Arno Noot

10

 

Wouter van Hooydonk

11

 

 

 

 

 

Poule 21 Zon. 03 - 11; 14.30 uur

Pnt.

 

 

 

Peter van Koulil

11

 

 

 

Cees Gebuis

14

 

 

 

Christ Machielsen

10

 

 

 

Sander Jacobs

13

 

 

 

 

 FINALE:

Zaterdag 09 - 11; 20.00 uur

Puk van Twist

Wouter van Hooydonk

Peter van Koulil

Cees Gebuis



NAAR BOVEN