Biljartvereniging "de Zevende Hemel"


KOPPELTOERNOOI 2019

Wedstrijdschema

1ste Ronde  2de Ronde  3de Ronde  4de Ronde  FINALE

1ste Ronde:

Poule 1 Vrij. 08-03; 20.00 uur
Pnt.
Poule 2 Zat. 09-03; 14.00 uur
Pnt.

Bert Woudenberg - Martijn Woudenberg

10

 

Jos Jansen - Cees Gebuis

12

Christ Avontuur - Cor van Oosterhout

13

 

Anton Krijnen - Toon van Tilburg

16

Mike Lips - Wouter van Hooydonk

9

 

Peter van Koulil - William van Dongen

10

Wim Loesberg - Michiel Loesberg

9

 

Robin van Riel - Jürgen Kammers

9

 

   

 

 

Poule 3  Zon. 10-03; 14.30 uur

Pnt.

Poule 4 Zat. 16-03; 14.00 uur

Pnt.

Kees vd Sluijs - Hans Hol

12

 

Kees Bink - Wilma Bink

12

Dennis Reniers- Stefan vd Diepstraten

15

 

Judo Rasenberg - Pierre van Meer

9

Ed de Rooi - Johan van der Riet

10

 

Piet Hendrickx - Jurgen Hendrickx

10

Toin Lips - Rini Vermeulen

9

 

Joey vd Linden - Willem vd Linden

9

 

   

 

 

Poule 5  Zat. 16-03; 20.00 uur

Pnt.

Poule 6 Zon. 17-03; 14.30 uur

Pnt.

Crist de Wijs - Toon Vermeulen

12

 

Ad Pals - Jan de Craen

9

Joost Smeets - Christ vd Diepstraten

11

 

René Pals - Koos van Vugt

13

Lex vd Belt - Anton Michielsen

10

 

Harry vd Kleyn - Leen Rijnenberg

10

Mennie Vos - Peter Brandt

9

 

Guy Adan - Rowin Uitzetter

9

 

   

 

 

Poule 7 Vrij. 22-03; 20.00 uur

Pnt.

Poule 8 Zat. 23-03; 14.00 uur

Pnt.

Marcel Zijlmans - Marc van Groezen

12

 

Bas Vervuren - Simon Hamers

12

Peter Donckers - Kees van Bergen

15

 

Arie Pas - Herman Popeyus

13

Jan Broeders - Toon de Laat

9

 

Sander Jacobs - Johan Gooyers

10

Frans Damen - Ferry Damen

9

 

Tommy Pals - Johan van Bielzen

9

 

   

 

 

Poule 9 Zon. 24-03; 14.30 uur

Pnt.

Poule 10 Vrij. 29-03; 20.00 uur

Pnt.

Ronald Holierhoek - Corné Schellekens

9

 

Iwan Petersen - Theo Lodewikus

11

Peter Damen - André Schellekens

13

 

Jack Hoevenaar - Kees van Meggelen

16

John Krijnen - René vd Beemt

11

 

Co Boeren - Ben Becker

10

Eddy Veeke - John Verwijmeren

9

 

Jan Terlouw - Puk van Twist

10

 

   

 

 

Poule 11 Zat. 30-03; 14.00 uur

Pnt.

Poule 12 Zat. 30-03; 20.00 uur

Pnt.

Peter van Tetering - Jan Diepstraten

10

 

Ad Bakker - John de Zwart

11

Koen Struijs - Johan Driesen

13

 

Wim van Biesen - Michel Verdiesen

13

Peter Joris - Willem Pellis

9

 

Patrick Broeders - Andy vd Heijkant

10

Rudolf Jansen - Marthin Nanaru

9

 

Adri Klijn - Arno Noot

9

 

   

 

 

Poule 13 Zon. 31-03; 14.30 uur

Pnt.

Poule 14 Vrij. 05-04; 20.00 uur

Pnt.

Kees Wijmalen - Frank Horemans

11

 

Henry Thijssen - Johan Buijnsters

11

Alex de Beer - Edwin vd Berg

13

 

Frans van Mook - Ad Verweijmeren

13

Wim Mertens - Ton Weterings

9

 

Ad v Hooijdonk - Patrick v Hooijdonk

9

Jan Hermans - Marco Weterings

9

 

Rob Ebert - Mario Fennema

12

 

   

 

 

Poule 15 Zat. 06-04; 14.00 uur

Pnt.

Poule 16  Zat. 06-04; 20.00 uur

 

Jeroen Vrinds - Toine van Oosterhout

11

 

Cor vd Steen - Jac Bongaards

14

Ad Segeren - Theo Verhoeven

13

 

Jeroen Joosen - Ronald ThijssenT

15

Johan Moerkens- Christ Machielsen

9

 

Gerrit van Meel - Maarten de Rooi

9

Piet  Ligthart - Bas van  het Geloof

14

 

Wil Semler - Arjan Meywaard

12

NAAR BOVEN

 

2de Ronde:

Poule 17 Zon. 07  - 04; 14.30 uur

Pnt.

Poule 18 Zat. 13 - 04; 14.00 uur

Pnt.

Bert Woudenberg - Martijn Woudenberg

10

 

Jos Jansen - Cees Gebuis

12

Dennis Reniers- Stefan vd Diepstraten

15

 

 

 

 

 

 

Judo Rasenberg - Pierre van Meer

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poule 19 Zat. 13 - 04; 20.00 uur

Pnt.

Poule 20  Zon 14 - 04; 14.30 uur

Pnt.

Ed de Rooi - Johan van der Riet

10

 

Piet Hendrickx - Jurgen Hendrickx

10

 

 

 

 

 

Lex vd Belt - Anton Michielsen

10

 

Harry vd Kleyn - Leen Rijnenberg

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poule 21 Vrij. 19 - 04; 20.00 uur

Pnt.

Poule 22  Zat. 20 - 04; 14.00 uur

Pnt.

Mennie Vos - Peter Brandt

9

 

Ad Pals - Jan de Craen

9

         
         
         
         

Poule 23  Zat. 20 - 04; 20.00 uur

Pnt.

Poule 24  Maa. 22 - 04; 14.30 uur

Pnt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mike Lips - Wouter van Hooydonk

9

 

Anton Krijnen - Toon van Tilburg

16

NAAR BOVEN


3de Ronde:

Poule 25 Vrij. 26 - 04; 20.00 uur

Pnt.

Poule 26  Zon. 28 - 04; 14.30 uur

Pnt.

 

 

 

 

 

Poule 27 Don. 02 - 05; 19.30 uur

Pnt.

Poule 28 Vrij. 03 - 05; 20.00 uur

Pnt.

4de Ronde:
 

Poule 29 Zat. 04 - 05; 20.00 uur

Pnt.

 

Poule 30  Zon. 05 - 05; 14.30 uur

Pnt.

NAAR BOVEN


FINALE:

Zaterdag 11 - 05; 20.00 uur

NAAR BOVEN